AM_INFOBAR_IN_THIS_MOMENT217 AM_INFOBAR_VISITORS_ONLINE - AM_INFOBAR_CREATOR

Wiersze o miłości

Article Index
Wiersze o miłości
Wiersze miłosne: część 1
Wiersze miłosne: część 2
All Pages
Szmaragd w kształcie serca

Wzruszające, budzące emocje, pełne uczuć wiersze miłosne zawsze poruszają serca zarówno obdarowywanych, jak i obdarowujących nimi osób.

Miłość jest dla poetów tak niezmiernie głębokim i cieszącym się popularnością tematem, ze od wieków poświęca się jej niezliczoną liczbę utworów.


Dlatego też zdecydowanie się, który z wierszy będzie odpowiedni jako ozdoba waszych zaproszeń ślubnych czy element waszej przysięgi małżeńskiej nie jest łatwe. Jak spośród tylu poematów sławiących to najpiękniejsze z uczuć wybrać frazy, które będą odpowiadały powadze i znaczeniu takiej niezwykłej uroczystości jaką jest wasz ślub?

Przygotowaliśmy na kolejnych stronach te wiersze lub ich fragmenty, które są najbardziej wzruszające i odpowiadające tematyce ślubnej. Do waszego zaproszenia ślubnego możecie dodać również krótszą sentencję o miłości. Jeśli poszukujecie inspiracji podczas przygotowywania waszej przysięgi małżeńskiej, zajrzyjcie koniecznie do naszego artykułu poświęconemu tekstom do przysięgi małżeńskiej.   

Załóż darmowe konto Ameliste


Zobacz także:
Moja własna przysięga małżeńska
Cytaty i aforyzmy o małżeństwie
Cytaty i aforyzmy o miłości
Teksty zaproszeń ślubnych
Zaproszenia i zawiadomienia ślubne (+WZORY!)
Wasze podziękowania ślubne

Na kolejnych stronach znajdziecie przykładowe wiersze miłosne