AM_INFOBAR_IN_THIS_MOMENT344 AM_INFOBAR_VISITORS_ONLINE - AM_INFOBAR_CREATOR
Zwyczaje i tradycje ślubneZaręczynyOryginalne pomysły na oświadczyny

Oryginalne pomysły na oświadczyny

Oświadczyny

Oświadczyny, które poprzedzają oficjalne ogłoszenie zaręczyn, są wydarzeniem, którego nie powinno się zaniedbać. Jest to moment, w którym możecie się wykazać swoim zmysłem romantyzmu i oryginalności.

Wspomnienie czułych chwil
, które zaznaczyły wasze spotkanie (miejsce, kwiaty, dźwięki muzyki w tle...) sprawią, że ten wyjątkowy dzień pozostanie na długo w waszej pamięci.


Niektóre firmy ślubne proponują wam pomoc w przygotowaniach tego niezwykłego momentu, na przykład umieszczając deklarację na wielkim banerze w wybranym przez was miejscu lub tworząc i realizując pomysłowy scenariusz - ten bardziej romantyczny i tradycyjny, czy też wręcz przeciwnie - jak najbardziej oryginalny.

 Pamiętajcie jednak, że koszt takich zaręczyn może wynieść od 1 000 zł do 30 000 zł i więcej). Więcej pomysłów na stronie demandeenmariage.fr (w języku francuskim).

 

Załóż darmowe konto Ameliste

Dla tych z nieco ograniczonym budżetem, znana firma produkująca czekoladki proponuje skopiowanie na każdym cukierku/czekoladce wybranej przez was wiadomości. Wprost idealne jeśli planujecie bardziej niespodziewane oświadczyny. Niemniej jednak będą one na pewno niezwykle smakowite. Możecie użyć tego pomysłu także jako prezenty dla gości weselnych. (minimalny koszt 100 zł). Zobacz na stronie mymms.com (w języku angielskim).